სასწავლო ფესტივალი სამცხე-ჯავაზეთის რეგიონში
საქართველოს სტრატეგიის და განვითარების ცენტრის ორგანიზებით, ახალციხის N1 საჯარო სკოლაში, SHE's GREAT! პროექტის ფარგლებში, სასწავლო ფესტივალი ჩატარდა. ფესტივალის მიზანს, პროექტის მონაწილეების ("გენდერი და ჩემი თემის" კლუბების წევრების) გამოცდილების და ცოდნის გაზიარება თემში, ასევე მათი საპროექტო იდეების პრეზენტაცია წარმოადგენდა.
ფესტივალზე მოწვეული იყვნენ, მონაწილე ბავშვების მშობლები, ახალციხის N1 საჯარო სკოლის მოსწავლეები და მასწავლებლები, ასევე სამოქალაქო სექტორის და ადგილიბრივი ხელისუფლების წარმომადგენლები.
ფესტივალის ფარგლებში შედგა კლუბის წევრების მიერ შესრულებული ნაშრომების გამოფენა,  პრეზენტაციები და ვორქშოფები მოწვეული სტუმრებისთვის ისეთ თემებზე, როგორებიცაა გენდერული თანასწორობა, გენდერული სტერეოტიპები და ნორმები.

Learning Festival in Samtskhe-Javakheti region
Learning Festival organized by the Georgian Center for Strategy and Development was held at Akhaltsikhe N1 Public School within the SHE's GREAT! Project. The aim of the festival was to share the experience and knowledge of the project participants (members of the "Gender and My Community" (GMC) clubs) obtained through GMC sessions with the local community, as well as to present their project ideas.
Parents of participating children, students, and teachers of Akhaltsikhe Public School N1, as well as representatives of non-governmental organizations and local authorities, were invited to the festival.
The festival included an exhibition of works created by club members, presentations, and workshops for invited guests on topics such as gender equality, gender stereotypes, and norms.