ტენდერი 2020 წლის პროექტული აუდიტის ჩასატარებლად
საქართველოს სტრატეგიის და განვითარების ცენტრი (GCSD), ნორვეგიის საგარეო საქმეთა სამინისტროს ფინანსური მხარდაჭერით, 2020 წლიდან, ოთხწლიან პროგრამას - ‘‘ძალადობრივი ექსტრემიზმისა და რადიკალიზაციის პრევენციის მიმართულებით საქართველოს შესაძლებლობების გაძლიერება’’ ახორციელებს. პროგრამის მიზანია, საქართველოში ყველა ფორმის ექსტრემიზმისა და რადიკალიზაციის პრევენციის ხელშეწყობა, ასევე საზოგადოების მედეგობის ამაღლება და სახელმწიფოს შესაძლებლობების გაძლიერება.
ამ პროექტის ფარგლებში GCSD აცხადებს 2020 წლის პროექტულ აუდიტს.
ტენდერში მონაწილე ორგანიზაციამ უნდა წარმოადგინოს შემდეგი:
- მომსახურების ფასი დღგ-ის ჩათვლით;
- მომსახურების გაწევის სავარაუდო პერიოდი;
- კორპორატიული კლიენტების ჩამონათვალი;
- განახლებული ამონაწერი მეწარმეთა და არასამეწარმეო (არაკომერციული) იურიდიული პირების რეესტრიდან.
გთხოვთ, შემოთავაზება გამოაგზავნოთ შემდეგ ელ-ფოსტაზე gcsd@gcsd.org.ge და სათაურის ველში მიუთითოთ „2020 წლის პროექტული აუდიტი“. განაცხადების შემოტანის ბოლო ვადაა: 29 დეკემბერი, 2020 წელი (18:00 საათამდე).

Tender on project audit 2020
Georgian Center for Strategy and Development (GCSD) has been implementing a four-year program since 2020 – “Enhancing the capacity of Georgia in preventing violent extremism and radicalization” with the financial support of the Norwegian Ministry of Foreign Affairs. The project aims to enhance the capacity of the country to prevent all forms of violent extremism and radicalization as well as increase the resilience of the society and strengthen the capacity of the state.
GCSD is announcing the project audit for the year 2020 under this project.
The organizations participating in the tender shall submit the following:
·         The service price including VAT;
·         Estimate timetable;
·         The list of corporate clients;
·         Updated Extract from Registry of Entrepreneurs and Non-Entrepreneurial (Non-Commercial) Legal Entities.
Please, present your proposals via email: gcsd@gcsd.org.ge and indicate the following subject line: “Project Audit 2020”. The deadline for receiving the offers is December 29, 2020, at 18:00 Tbilisi Time.